Geriausias šaldymo poveikis

Wortie – greita, saugu ir efektyvu

Karpų gydymas krioterapija – kas tai?


Krioterapija yra karpos šaldymas naudojant labai šaltą medžiagą. Krioterapija dažnai taikoma karpoms gydyti ir gali būti atliekama gydytojo kabinete arba naudojant įvairias parduodamas priemones. Šaldant odą pažeidžiamos karpą sudarančios ir apsaugančios ląstelės. Susiformuoja pūslė ir karpa nukrenta arba pažeistos odos ląstelės organizmo pašalinamos kartu su karpa ir virusu. Šaldymas dažniausiai užtrunka iki minutės. Rezultatai pastebimi po vienos arba dviejų savaičių.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odos išaugų krioterapija – kaip tai veikia?

 

Odos išaugas paprastai šalina bendrosios praktikos gydytojai, jų pakartotinio atsiradimo tikimybė nežinoma. Nėra greitų ir veiksmingų gaminių odos išaugoms jūsų namuose gydyti, nes daugelis jų yra sudėtingi naudoti, kelia skausmą yra brangūs ar neveiksmingi.

Kriochirurgija – tikslus ir kontroliuojamas audinio naikinimas šalčiu. Kriochirurgija paprastai pasitelkiama įvairiems sveikatos sutrikimams šalinti ir gydyti, o jos veiksmingumą įrodo didelis pasveikusių žmonių skaičius ir geri kosmetiniai rezultatai.

Atšaldžius audinį, padaroma tam tikra žala ląstelėms, augančioms iš veikiamos odos, kai po odos išauga gali susidaryti pūslė. Tuomet odos išauga nukrinta, o organizmas nepaiso pažeistų odos ląstelių ir jas pakeičia nauja sveika oda. Procedūra trunka trumpiau nei minutę, o rezultatai matomi po dviejų savaičių.

Kriochirurgijos veiksmingumas nustatytas atlikus įvairius tyrimus, kuriuose nurodomi šios rekomendacijos:

 

-    vėsinti reikėtų kaip įmanoma greičiau;
-    reikėtų pasiekti įmanomai žemiausią temperatūrą (atsižvelgiant į audinio tipą);
-    ilgalaikis šaldymas (dar vadinamas atšilimo greitis turėtų būti kaip įmanoma lėtesnis).